Vila Gani

December 10, 2021

GJON ZEFI LULGJURAJ VLERE E KOMBIT SHQIPTAR.

Televizioni i Shqiptarëve të Amerikës dhe unë personalisht e kemi përjetuar medhimbje të thellë largimin e papritur dhe të parakohëshëm nga kjo jetë të ish koleguttonë […]
December 10, 2021

Evropa përballë Kosovës

Evropa përballë Kosovës Për pakicën ,,hyjnore serbe,,ka kaluar koha e privilegjeve si në kohën e ish-Jugosllavisë! Në asnjë vend të botës demokratike dhe të lirive njerëzore,organizimet […]
December 10, 2021

Rugby Champions Cup. “Bath” – “Leinster”. Forecast by Vadim Skochka

Premier League finalist Bat will begin their rugby home championship cup against Irish club Leinster. The British missed the first round due to the postponement of […]
December 9, 2021

parimatch giriş adresi 52

Fenomenbet Giriş Adresi Ve Destek Sitesi Content Bahis Yeni Adresi Türkiye Sitenin Mobil Versiyonu Para transferleri konusunda hızıyla bahis severleri son derece şaşırtan bu bahis sitesi, […]